REGIOkarnet i miniREGIOkarnet

REGIOkarnet i miniREGIOkarnet to doskonała propozycja dla osób podróżujących nieregularnie, umożliwia bowiem wielokrotną liczbę przejazdów pociągami w trzech dowolnie wybranych dniach w ciągu dwóch kolejnych miesięcy.

REGIOkarnet można kupić w dwóch wersjach:

- w cenie 75,00 zł – ważny wyłącznie w pociągach REGIO oraz osobowych Arriva RP, KD, KŚ, KW oraz ŁKA.; w pociągach ŁKA dotyczy to wyłącznie REGIOkarnetów wydanych przed 1 marca 2015 r. , które są honorowane  zgodnie z terminem ważności w nich określonym,

- w cenie 129,00 zł – ważny we wszystkich pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne, w autobusach interREGIO Bus oraz w pociągach osobowych Arriva RP, KD, KŚ, KW oraz ŁKA;  (w pociągach ŁKA  honorowane są zgodnie z terminem ważności w nich okreslonym, wyłącznie REGIOkarnety wydane przed 1 marca 2015 r., a w pociągach KŚ, honorowane są zgodnie z terminem ważności w nich określonym,  RFEGIOkarnety wydane najpóźniej 30 kwietnia 2015 r.)

MiniREGIOkarnet można kupić w dwóch wersjach:

- w cenie 65,00 zł – ważny wyłącznie w pociągach REGIO;

- w cenie 114,00 zł – ważny we wszystkich pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne oraz w autobusach interREGIO Bus.

Przed rozpoczęciem przejazdów w danym dniu wystarczy dokonać bezpłatnie legalizacji karnetu w kasie biletowej lub ewentualnie u konduktora w pociągu.

Posiadacze REGIOkarnetu i miniREGIOkarnetu mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe spisy odcinków, na których honorowane są karnety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

ZałącznikRozmiarData
Warunki taryfowe oferty Przejazdy na podstawie REGIOkarnetu oraz miniREGIOkarnetu (obowiązują od 1.08.2014 r.)80.29 KB2015-03-23
Warunki taryfowe oferty REGIOkarnet i miniREGIOkarnet (obowiązują do 31.07.2014 r.)130.43 KB2014-06-27