REGIOkarnet i miniREGIOkarnet

REGIOkarnet i miniREGIOkarnet to doskonała propozycja dla osób podróżujących nieregularnie, umożliwia bowiem wielokrotną liczbę przejazdów pociągami w trzech dowolnie wybranych dniach w ciągu dwóch kolejnych miesięcy.

REGIOkarnet można kupić w cenie 75,00 zł – ważny wyłącznie w pociągach REGIO oraz osobowych Arriva RP, KD, KŚ, KW, KMŁ.

MiniREGIOkarnet można kupić w cenie 65,00 zł – ważny wyłącznie w pociągach REGIO.

Przed rozpoczęciem przejazdów w danym dniu wystarczy dokonać bezpłatnie legalizacji karnetu w kasie biletowej lub ewentualnie u konduktora w pociągu.

Posiadacze REGIOkarnetu i miniREGIOkarnetu mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe spisy odcinków, na których honorowane są karnety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

ZałącznikRozmiarData
Warunki taryfowe oferty Przejazdy na podstawie REGIOkarnetu oraz miniREGIOkarnetu (obowiązujące od 1 września 2015 r.) - wyciąg z Taryfy przewozowej (TPR)28.25 KB2015-09-02
Warunki taryfowe oferty Przejazdy na podstawie REGIOkarnetu oraz miniREGIOkarnetu (obowiązujące od 1 sierpnia 2014 r. do 31 sierpnia 2015 r.) - wyciąg z Taryfy przewozowej (TPR)80.29 KB2015-03-23